Informace o naší firmě

Informace o naší firmě

Pan Antonín Hajdík se elektrořemeslu věnuje již více než 20 let. Od roku 1991 začal v oboru samostatně podnikat na živnostenský list a vznikl společnosti s ručením omezeným Elektro Hajdík v roce 2004 byl pak logickým krokem v dalším rozvoji podniku.

Pan Hajdík a jeho spolupracovníci jsou pro vás připraveni realizovat veškeré práce v oboru elektro s využitím všech svých znalostí a zkušeností, přesně podle vašich potřeb. Při nákupu elektromateriálu v provozovně na Jabloňové ulici ve Vsetíně (viz. kontakt) vám také poskytnou potřebný poradenský servis v oboru.

Naše reference

Naše reference

Zastáváme názor, že nejlepší vizitkou je dobře odvedená práce. O kvalitě služeb firmy Elektro Hajdík se můžete přesvědčit z přehledu již realizovaných projektů:

Certifikáty a osvědčení

Certifikáty a osvědčení

Pořádek dělá nejen přátele, ale i dobré obchodní partnery. Zde vám nabízíme k náhlédnutí výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list, osvedčení o registraci k platbě DPH a oprávnění ve smyslu zákona 174/68 Sb. o odborném dozoru nad bezpečností práce k provádění montáží a oprav elektrických zařízení.

» Na hlavní stránku

Proč právě Elektro Hajdík?

Komplexní služby:
Vaši elektroinstalaci vyřešíme od návrhu přes dodání materiálu až po montáž poslední zásuvky.

Přijatelné ceny:
Nabízíme vám vždy ceny, odpovídající kvalitě zařízení, které je ve vaší situaci optimální.

Časová volnost:
V případě potřeby jsme vám k dispozici i mimo běžnou pracovní dobu – o víkendech či svátcích.

Naše práce mluví za nás

Máme za sebou stovky projektů, mezi které patří dodávky kompletních elektroinstalací pro více než 400 rodinných domů společnosti VS Domy, postavený převážně v Německu, nebo rozvody IT sítí pro Městský úřad Vsetín.

» další reference

© 2005 eSports.cz, s.r.o. | Elektro Hajdík s.r.o. | mapa webu
Equip Test - test equipment, test probes, test fixtures, ICT, in-circuit, cable harness